Şahkulu Mah, Kumbaracı Ykş. No:57 Tünel/Beyoğlu +905413668480

İletişim

 
Leb-i Derya

LEB-İ DERYA

Şahkulu Mah., Kumbaracı Ykş.
No:57, 34425
Tünel/Beyoğlu/İstanbul

Çalışma Saatlerİ
Pzt-Cuma 16:00-02:00
Cts-Paz 14:00-02:00

* Mutfağımız 22:30’da kapanmaktadır.


Nasıl Gelinir?
Yaya Olarak
Taksim yönünden Tünel istikametine giderken (yolun sol tarafında kalacak şekilde), sırasıyla Galatasaray Lisesi ve Odakule geçildikten sonra Rus Konsolosluğu ve Richmond Oteli’nin bitiminden ilk sola Kumbaracı Yokuşu’na dönülür. Leb-i Derya Meyhane yokuştan inerken 50 metre sonra sağ tarafta Kumbaracı İş Hanı (No: 57) içerisinde 7. Katta yer almaktadır.
Araç ile
Yenikapı’dan Taksim istikametine ilerlerken, Tepebaşı trafik ışıklarına gelindiğinde Galatasaray yönüne dönülür, TRT binası sağ tarafta kalacak şekilde devam edilir. Pera Palace Otel geçilir geçilmez ilk sola Asmalımescit Sokağı’na girilir. Asmalımescit Sokağı bitiminde hiçbir yere dönülmeden İstiklal Caddesi paralel olarak geçilir ve Kumbaracı Yokuşu’ndan aşağı inilir, 50 metre sonra sağ tarafta Kumbaracı İş Hanı’nın önünde aracınızı valemize teslim edebilirsiniz.
Metro ile
Yenikapı – Hacıosman metro hattına binilerek Şişhane Durağında inilir. Şişhane Durağı’nın İstiklal Caddesi kapısından caddeye çıkıp Taksim istikametinde ilerlediğinizde sağınıza gelecek olan ilk sokak olan Kumbaracı Yokuşu’ndan aşağı inerek, 50 metre sonra Leb-i Derya Meyhane’ye ulaşabilirsiniz.


BizeUlaşın

0541 366 84 80 – info@lebiderya.com
Rezervasyon dışındaki tüm sorularınız için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Bu form üzerinden gönderilen rezervasyonlar konfirme edilmeyecektir. Rezervasyon taleplerinizi rezervasyon sayfasından iletebilirsiniz.    Instagram

    @lebiderya_ist